Czego potrzebujesz?

 

Elektronarzędzia, sprzęt budowlany do zagęszczeń betonu

Wypożyczalnia » Zagęszczanie betonu

Kategorie

Zagęszczanie betonu


W naszej wypożyczalni znajdziesz nowoczesnej generacji sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł wykonać wszystkie prace związane z zagęszczaniem betonu i odpowiednim przygotowaniem mieszanki. Wynajmujemy przede wszystkim wibratory wgłębne oraz listwy wibracyjne. Dzięki temu sprzętowi możesz być pewien, że wszystkie prace budowlane przebiegną w sposób szybki i dokładny.


Wibratory do betonu


Wibratory oraz inne urządzenia, które służą do zagęszczenia betonu, sprawiają, że masa zwiększa swoją spoistość oraz jednolicie się zagęszcza. Dzięki wykorzystaniu naszego sprzętu skutecznie usuniesz nagromadzone pęcherzyki powietrza pomiędzy kruszywem. Proces ten nada mieszance odpowiedniej zwartości. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że wypożyczenie tak wysokojakościowego sprzętu wpływa bezpośrednio na trwałość prac budowlanych.


Wynajem sprzętu do zagęszczania betonu


Proponujemy wynajem sprzętu do zagęszczania betonu pochodzącego od sprawdzonych producentów. Nasza firma Hitako dokłada wszelkich starań, by oferty były przygotowane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Decydując się na wypożyczenie, możesz dokładnie sprawdzić parametry danego urządzenia. Co więcej, możesz liczyć na naprawdę atrakcyjne i konkurencyjne ceny.


Zagęszczenie betonu budowlanego


Tuż po użyciu zagęszczarki betonowej, konieczne jest zastosowanie wibratora wgłębnego o dopasowanej amplitudzie drgań, który świetnie uplastyczni beton. Prawidłowo zagęszczony beton przypomina masę, a na jego powierzchni nie powstają pęcherzyki powietrza. Zapraszamy do wypożyczenia naszego sprzętu. W razie pytań służymy pomocą!

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.