Czego potrzebujesz?

 

Kosiarki i wykaszarki spalinowe, elektryczne

Wypożyczalnia » Kosiarki i wykaszarki

Kategorie

Kosiarki i wykaszarki spalinowe, elektryczne

Zadbany i dobrze utrzymany trawnik jest wizytówką każdego domu z ogrodem. Nie da się ukryć, że wysoka, nieprzycięta trawa bardzo szybko rzuca się w oczy nie tylko gości, ale również przechodniów. W naszej wypożyczalni wynajmiesz funkcjonalne kosiarki, a także wykaszarki, dzięki którym utrzymanie trawnika będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. 

Kosiarki spalinowe, elektryczne

Dysponujemy wysokojakościowymi kosiarkami spalinowymi, które świetnie sprawdzają się do przycinania trawników o sporych powierzchniach zlokalizowanych wokół firm oraz dużych hal. Praca tych urządzeń jest bardzo cicha oraz ekonomiczna.

Ponadto, proponujemy również wynajem funkcjonalnych kosiarek elektrycznych, idealnych do cięcia trawników przydomowych, działkowych, o mniejszej powierzchni. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz także nowoczesną kosiarkę akumulatorową. Zapewnia ona sporą szerokość koszenia, do 43 cm.

Funkcjonalne wykaszarki spalinowe i elektryczne

Wypożyczamy również wykaszarki, czyli tak zwane kosy mechaniczne. Są to urządzenia przeznaczone do koszenia niewielkich, nierównych powierzchni lub trudno dostępnych miejsc, z którymi nie poradziła sobie tradycyjna kosiarka. Bardzo często wykorzystuje się je na działkach letniskowych. Wykaszarki zajmują niewiele miejsca, zmieszczą się również do małych pojazdów

Zapraszamy serdecznie do wynajmu sprzętu. Oferujemy wyłącznie urządzenia nowoczesne oraz sprawdzone przeznaczone do przycinania trawników. W przypadku pytań zachęcamy do uprzedniego kontaktu z nami.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.