Czego potrzebujesz?

 

Frezowanie i szlifowanie

Wypożyczalnia » Frezowanie i szlifowanie

Kategorie

Frezowanie i szlifowanie

Frezowanie i szlifowanie to jedne z najpopularniejszych technik obróbki mechanicznej, stosowane w budownictwie w celu oczyszczenia i wyrównania powierzchni betonowych. W naszej wypożyczalni oferujemy wynajem sprzętu wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, który zagwarantuje sprawną eliminację nierówności powstałych na podłożach.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sprzętu do frezowania i szlifowania?

Frezarki umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie powłok i wszelkich niedoskonałości na posadzkach, które powstały w trakcie wylewania betonu. Oczyszczają powierzchnię, zwiększają jej przyczepność oraz przygotowują podłoże do wykonywania dalszych prac budowlanych. Szlifierki natomiast ułatwiają i skracają proces szlifowania.

Wiemy, że bez użycia specjalistycznego sprzętu, prace remontowe wymagają większego wysiłku i trwają bardzo długo, dlatego w naszej wypożyczalni znalazły się szlifierki i frezarki, które pomogą zarówno w pozbyciu się ze ścian starych tynków, jak i w wyrównaniu podłóg.

Wszystkie dostępne w naszej wypożyczalni maszyny wynajmujemy w zależności od Państwa potrzeb - na godzinę, dzień, kilka dni lub tydzień. Oferujemy również usługę transportu sprzętu na terenie Białegostoku i okolic.

Maszyny do frezowania i szlifowania

Nasza wypożyczalnia dysponuje jedynie nowoczesnym sprzętem, od najlepszych producentów, takim jak:

  • frezarka ręczna do usuwania tynków i farb ze ścian oraz sufitów, która jest wyposażona w system odsysania pyłu,
  • frezarka do betonu do wyrównywania i wykańczania powierzchni, czyszczenia zanieczyszczeń oraz likwidowania oznaczeń na jezdniach,
  • szlifierka kątowa przeznaczona do cięcia, polerowania i szlifowania "na mokro" betonowych, kamiennych oraz ceramicznych powierzchni,
  • szlifierka jezdna wykorzystywana przy remontach powierzchni płaskich,
  • szlifierka diamentowa do polerowania, szlifowania, obróbki twardych materiałów i usuwania warstw lakieru czy żywicy z powierzchni.
1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.