Czego potrzebujesz?

 

Cięcie diamentowe

Wypożyczalnia » Cięcie diamentowe

Kategorie

Cięcie diamentowe


Obecnie cięcie diamentowe jest jedną z popularniejszych metod wykonywania, m.in. otworów w betonie, cegle, a nawet kamieniu. Proponujemy Ci zatem wynajem wysokojakościowego sprzętu, który świetnie sprawdzi się do wiercenia wgłębień w tak trwałych tworzywach. Wynajmujemy, m.in. przecinarki ręczne, jezdne, bruzdownice i inne. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!


Metoda cięcia diamentowego


Nie da się ukryć, że jest to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych obecnie sposobów na wykonywanie, np. otworów w betonie. Metoda ta niweluje wibracje, które popularne są często w tego typu pracach, praktycznie do zera. Przygotowane otwory nie wymagają oczywiście dalszego szlifowania oraz obrabiania, co przyczynia się znacząco do skrócenia wszystkich prac. Podczas wycinania otworów nie trzeba wykonywać odstępów od linii cięcia, co więcej, metoda ta nie powoduje szkód w materiale. Beton, asfalt, żelbet nie pękają i nie dochodzi do ich uszkodzenia!


Wynajem sprzętu do cięcia diamentowego


Szukając odpowiedniego sprzętu do wykonywania tego typu prac, warto przejrzeć naszą ofertę. W wypożyczalni znajdziesz polecane urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów. Główną zaletą wynajmu jest fakt, że nie musisz kupować specjalnie urządzeń do cięcia diamentowego po to, by wykonać kilka wgłębień w betonie. Proponujemy wypożyczenie sprzętu w naprawdę atrakcyjnych cenach, zarówno na kilka godzin, jak i dni. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu oraz sprawdzenia parametrów. W razie konieczności z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.