Czego potrzebujesz?

 

Myjki cisnieniowe

Wypożyczalnia » Myjki

Kategorie

Myjki ciśnieniowe

Wykorzystanie profesjonalnej myjki ciśnieniowej znacznie ułatwia sezonowe porządki w ogrodzie. Oferujemy wynajem wysokojakościowych myjek ciśnieniowych znanych i polecanych producentów, między innymi firmy Karcher oraz Makita. Urządzenia te mają różne ciśnienie robocze, moc oraz wydajność. Warto pamiętać, że im wyższe ciśnienie w myjce, tym bardziej zaawansowane prace można nią wykonać. Przed wypożyczeniem odpowiedniego sprzętu, sprawdź zatem, jakiej myjki dokładnie potrzebujesz.

Myjki ciśnieniowe – rodzaje

W naszej wypożyczalni znajdziesz myjki:

•Elektryczne – świetnie sprawdzają się do użytku domowego, są lekkie, bardzo łatwo się je obsługuje.

•Spalinowe – są to urządzenia nieco cięższe, wyróżniające się dużą mocą. Sprawdzają się przede wszystkim w przedsiębiorstwach, a także na dużych halach produkcyjnych. Są zasilane olejem spalinowym lub benzyną.

Myjki ciśnieniowe – zastosowanie

Urządzenia te najczęściej wykorzystuje się do szybkiego i efektywnego mycia dużych powierzchni, ale także różnorodnych sprzętów domowych, a nawet samochodów, czy rowerów. 

Sprzęt ten znacząco przyspieszy prace związane z czyszczeniem oraz profesjonalnym myciem, między innymi: elewacji, kostki brukowej, ogrodzeń, ścieżek, tarasów. Co więcej, myjki ciśnieniowe bardzo dobrze sprawdzają się do usuwania ciężkich zabrudzeń, np. plam z oleju oraz błota.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Dodatkowo, oferujemy także wynajem urządzeń czyszczących na płasko, które montowane są do standardowych myjek ciśnieniowych. W przypadku pytań z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.