Czego potrzebujesz?

 

Nożyce do żywopłotu spalinowe, elektryczne na wysięgniku

Wypożyczalnia » Nożyce do żywopłotu

Kategorie

Nożyce do żywopłotu ‒ wypożyczalnia

Żywopłoty coraz częściej pojawiają się na posesjach prywatnych, stanowią też ozdobę przestrzeni publicznych, ogródków restauracyjnych i innych terenów. 

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że aby żywopłot prezentował się estetycznie, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, między innymi regularnego przycinania. Staranne przycinanie gałązek sprawi, że zielony płot będzie doskonale się prezentował i osiągnie imponujące rozmiary.

Do wykonywania prac pielęgnacyjnych konieczne są porządne nożyce. Nie musimy jednak inwestować środków w zakup takiego sprzętu. Możemy go wypożyczyć.

Nożyce elektryczne i spalinowe do żywopłotu

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są nożyce o różnych parametrach. Proponujemy nożyce elektryczne ‒ takie modele nie emitują spalin,  wyróżniają się cichą pracą, są idealne w przypadku pielęgnacji przydomowej zieleni. Proponujemy także nożyce spalinowe, które są bardzo pomocne podczas prac na terenie większych obszarów. 

Wszystkie urządzenia działają bezawaryjnie, są w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Urządzania wynajmować można zarówno na godziny, jak i na dobę bądź kilka dni.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.