Czego potrzebujesz?

 

Elektronarzędzia , sprzęt budowlany do piłowania, przycinania

Wypożyczalnia » Piłowanie, Przycinanie

Kategorie

Elektronarzędzia, piły, pilarki

Piły i pilarki to narzędzia, które są niezastąpione podczas wykonywania różnego rodzaju prac, między innymi budowlanych, wykończeniowych czy ogrodniczych. Niestety, zakup wspomnianego sprzętu generuje spore koszty. Przy sporadycznym używaniu inwestycja w zakup urządzeń mija się z celem. Doskonałym rozwiązaniem jest  natomiast wynajem potrzebnych urządzeń.

W naszej wypożyczalni dostępne są urządzenia marek, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem, na przykład takich, jak Makita. Oferujemy pilarki łańcuchowe elektryczne, które ze względu na brak emisji spalin doskonale sprawdzą się podczas prac wykonywanych w obiektach zamkniętych. Piły łańcuchowe spalinowe będą natomiast niezastąpione przy takich pracach, jak ścinanie drzew i gałęzi.

Wypożyczalnia sprzętu ‒ szeroka oferta

W naszej wypożyczalni dostępne są elektronarzędzia, piły łańcuchowe spalinowe, pilarki łańcuchowe spalinowe na wysięgniku i wiele innych. W zależności od potrzeb narzędzia można wynająć zarówno na godziny, jak i na dobę lub kilka dni. Sprzęt jest w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, znajduje się pod stałą opieką mechaników. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, a w razie potrzeby pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.