Czego potrzebujesz?

 

Elektronarzędzia, sprzęt budowlany do bróbki betonu

Wypożyczalnia » Obróbka betonu

Kategorie

Obróbka betonu


Zakup, konserwacja i naprawa sprzętu w razie awarii przeważnie jest dość kosztowna, a zwraca się dopiero wraz z regularnym używaniem. Jeśli posiadamy sprzęt na własność, należy również dysponować miejscem do przechowywania. Kiedy nie mamy pewności co do tego, czy opłaca się inwestować w drogie urządzenia, warto skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Takie usługi są również pomocne w sytuacji, gdy na placu budowy trzeba dotrzymać danego terminu, a sprzęt niespodziewanie ulegnie awarii. Oprócz wypożyczalni sprzętu, oferujemy również jego serwis i dowóz na miejsce wskazane przez klienta.


Nasza oferta


W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi betoniarki, wibratory wgłębne do betonu, przecinarki i bruzdownice, zagęszczarki do gruntu, gilotyny do kostki brukowej, czy młoty udarowe. Posiadamy wszystko to, co jest niezbędne na placu budowy, czy w czasie nieco bardziej gruntownego remontu. Współpracujemy zarówno z firmami budowlanymi, jak i osobami prywatnymi. Chętnie udzielamy informacji związanych z wypożyczaniem i użytkowaniem naszego sprzętu. Sprzęt dostępny w wypożyczalni jest starannie wyselekcjonowany, a przed każdym oddaniem sprzętu przeprowadzamy konserwację i serwis.
Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!Dlaczego my?


Nasze betoniarki zostały starannie wybrane spośród innych betoniarek dostępnych na rynku. Cechują je dobre parametry, różne objętości i wymiary oraz łatwość w transportowaniu. Są niezawodne, funkcjonalne i wygodne w użyciu. Wypożyczany sprzęt dowozimy na terenie Białegostoku i okolic, zatem nie musisz martwić się o to, że nie masz czym przewozić większych gabarytowo maszyn. Oprócz betoniarek oferujemy również wynajem wielu innych sprzętów i maszyn budowlanych lub ogrodniczych, zatem posiadamy wszystko, czego potrzebujesz na placu budowy lub przy bardziej wymagającym remoncie.


Oferta dla firm


Jeśli dopiero założyłeś swój biznes i jeszcze nie masz środków na zakup specjalistycznego sprzętu lub nie masz gdzie magazynować sprzętu, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni. Gwarantujemy niezawodność, świetny stan techniczny i intuicyjną obsługę naszych urządzeń. Możemy być również ratunkiem w sytuacji, gdy w czasie budowy trzeba dotrzymać terminu, a sprzęt ulegnie awarii. Oprócz wypożyczalni oferujemy również usługi serwisowe sprzętu budowlanego. Współpraca z naszą wypożyczalnią daje możliwość poczucia bezpieczeństwa i zagwarantowania terminowości wszystkim klientom!

1 2 3 z 3
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.