Czego potrzebujesz?

 

Odkurzacze do liści

Wypożyczalnia » Odkurzacze do liści

Kategorie

Odkurzacze do liści - wypożyczalnia Białystok 

W naszej wypożyczalni dostępne są różnego typu urządzania do prac w ogrodzie. Proponujemy między innymi dmuchawę i odkurzacz do liści. 

W okresie jesiennym konieczne jest regularne sprzątanie liści, które przykrywają trawnik. Dla wielu osób jest to przykrą koniecznością ‒ tradycyjne grabienie to zadanie czasochłonne, związane z wysiłkiem fizycznym i obciążeniem kręgosłupa. Co więcej, liście wyglądają nieestetycznie i szpecą teren przy domu czy na działce. Warto więc na bieżąco je usuwać. 

Użycie dmuchawy lub elektrycznego odkurzacza będzie bardzo pomocne. Oczywiście nie musimy od razu inwestować w taki sprzęt, dobrym rozwiązaniem będzie jego wynajem.  

Rodzaje odkurzaczy do wypożyczenia

Spalinowa dmuchawa znajdująca się w ofercie naszej wypożyczalni, pozwala łatwo i szybko zaprowadzić porządek w ogrodzie, na tarasie czy podjeździe. Urządzenie wyposażone jest w ekonomiczny i ekologiczny silnik, działa bardzo wydajnie. Jest to sprzęt bardzo lekki i cichy,  jego użycie nie wymaga siły oraz nie zakłóca spokoju domownikom czy pobliskim mieszkańcom.

Odkurzacz elektryczny do liści to urządzenie pozwalające na szybkie umieszczenie liści w specjalnym worku. Dzięki temu nie musisz ich grabić i przenosić do kompostownika czy pojemników na bio odpady. Wypożyczając odkurzacz elektryczny, zyskujesz wygodny sposób na pozbycie się liści z ogrodu.

Co nas wyróżnia?

  • Korzystając z usług naszej wypożyczalni, masz możliwość zamówienia sprzętu ogrodowego na godziny lub doby, dzięki czemu dostosowujesz tempo pracy do swoich potrzeb i możliwości. Nie musisz się spieszyć w porządkach, gdyż oferujemy atrakcyjne stawki dobowe.
  • Możemy dostarczyć sprzęt pod wskazany adres w Białymstoku i okolicach, dzięki temu ewentualne zmartwienia o transport znikają. 
  • Wypożyczając sprzęt z profesjonalnej firmy, możesz zapomnieć o takich kwestiach, jak przechowywanie urządzeń czy troska o ich stan techniczny. Sprzęt znajdujący się w naszej wypożyczalni jest starannie sprawdzany przed wydaniem go do użytku, masz więc gwarancję jego jakości i efektywności.
  • Oferujemy różnorodne maszyny ogrodowe, które ułatwiają prace sezonowe zarówno wytrawnym ogrodnikom, jak i amatorom i miłośnikom zieleni. 

Zapraszamy do współpracy, a w razie pytań do kontaktu. 

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.