Czego potrzebujesz?

 

Elektronarzędzia, sprzęt budowlany do prac brukarskich

Wypożyczalnia » Prace brukarskie

Kategorie

Prace brukarskie


Oferujemy wynajem wysokojakościowego sprzętu przeznaczonego do prac brukarskich, w których zakres wchodzi, między innymi: układanie kostki, a także przygotowywanie podłoża pod dalsze prace, np. budowę dróg, parkingów, itp. Dzięki naszej ofercie nie musisz tracić czasu i pieniędzy na zakup odpowiedniego i często dość kosztownego sprzętu. Dysponujemy maszynami w świetnym stanie technicznym. Są one regularnie serwisowane i sprawdzane . Zapewni Ci to bezpieczną, ale także i płynną pracę.


Dlaczego warto zdecydować się na wynajem sprzętu do prac brukarskich?


Dzięki wypożyczeniu sprzętu do prac brukarskich nie musisz martwić się przestojami w pracy. Zagęszczenie podłoża lub też precyzyjne przycięcie krawężników możesz wykonać od ręki, wynajmując odpowiednią maszynę od profesjonalnej firmy. Sprzęt wypożyczamy w zależności od potrzeb naszych klientów. Możesz zdecydować się na wynajęcie maszyny na godzinę, jeden dzień, kilka dni, tydzień. Co więcej, firma Hitako świadczy również usługi transportu sprzętu na miejsce budowy na terenie Białegostoku oraz okolic .


Maszyny do prac brukarskich


W naszej ofercie znajdziesz między innymi nowoczesne gilotyny do przecinania kostki brukowej, a także chwytaki brukarskie sprawdzające się do przenoszenia elementów obrzeży krawężników. Dysponujemy także kilkoma rodzajami zagęszczarek gruntowych jednokierunkowych lub dwukierunkowych , dzięki którym można szybko i łatwo zagęścić podłoże, wykorzystując proces wibrowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty.

1 z 1
Oferujemy także usługę transportu maszyn na terenie Białegostoku oraz okolic.
Przy pierwszym wypożyczeniu pobierane jest podwójne zabezpieczenie zwrotne.
Podczas rejestracji wymagany jest dokument tożsamości zawierający aktualne zdjęcie.